Twarze na mapach satelitarnych...

Szeroko rozumiane tematy związane z Rozwadowem.

Twarze na mapach satelitarnych...

Postprzez Marek Ziemba » Śr sty 10, 2007 9:20 pm

Przeglądając mapy satelitarne, które dostarcza między innymi Google, zobaczyłem iż w regionie Rozwadowa widać wyraźnie na takiej mapie "twarze ludzkie"... Poniżej jest zrzut ekranu z tej mapy:

Obrazek

Dokładniej widać to na powiększeniu:

Obrazek

Zawsze można powiedzieć: "widzimy to, co chcemy zobaczyć". Prawda, ale w tym przypadku gdy pokazywałem zdjęcia różnym osobom bez żadnej sugestii, każdy wskazywał na "dziwne" fragmenty mapy...

Dodam jeszcze, że próbując lokalizować miejsce, gdzie widać "coś", doszedłem do wniosku iż jest to teren w pobliżu krzyża (bloki dawnego PGO), który według lokalnej tradycji został postawiony w miejscu, gdzie w XVII w. mieszkańcy stoczyli walkę ze Szwedami; ci co zginęli według tradycji owej mieli być tam pochowani.

Może to, co widać na zdjęciach satelitarnych ma z tymi wydarzeniami jakiś związek?
Dyskutuj na Forum Rozwadow.pl!
http://forum.rozwadow.pl
Marek Ziemba
Site Admin
 
Posty: 25
Dołączył(a): Śr wrz 27, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Postprzez z_rozwadowa » Cz sty 11, 2007 1:12 pm

Obrazek

Patrzę, patrzę, wzrok wytężam i żadnej buźki nie widzę. Za to wyraźnie widoczne są kręgi w zbożu na południe od Soch.

Obrazek

W rejonie działek nad Sanem występują natomiast rysunki niemalże identyczne z tymi z płaskowyżu Nazca.

Obrazek
z_rozwadowa
 
Posty: 18
Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 10:55 am
Lokalizacja: Stalowa Wola

Postprzez Marek Ziemba » Cz sty 11, 2007 8:51 pm

O ile pierwsze zdjęcie obrazuje faktycznie nasze okolice, to co do drugiego mam wątpliwości. Jeśli się mylę, proszę wskazać kiedy zdjęcie drugie zostało wykonane i przez kogo. Jest to zdjęcie lotnicze, wykonane z niezbyt dużej wysokości. Pewne szczegóły tej fotografii zdradzają, iż nie jest to okolica Soch. Zastanawia mnie też fakt, dlaczego media o tym nie pisały? O trzecim zdjęciu nie będę pisał, gdyż odbieram je jako żart.

P.S Otrzymałem dziś dwa maile, w których osoby piszące zwróciły uwagę, iż faktycznie na tych "moich" zdjęciach coś jest. Jedna osoba zadeklarowała współpracę w terenie. Miłe to. Dziękuję.
Dyskutuj na Forum Rozwadow.pl!
http://forum.rozwadow.pl
Marek Ziemba
Site Admin
 
Posty: 25
Dołączył(a): Śr wrz 27, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Postprzez Miłośnik_Rozwadowa » Pt sty 12, 2007 12:05 am

z_rozwadowa napisał(a):Obrazek

Patrzę, patrzę, wzrok wytężam i żadnej buźki nie widzę. Za to wyraźnie widoczne są kręgi w zbożu na południe od Soch.



Przepraszam , ze sie wtrącę, ale wyraźnie widac szwedzkie rysy twarzy... :wink:
Miłośnik_Rozwadowa
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt gru 08, 2006 10:50 am
Lokalizacja: Nisko

Postprzez z_rozwadowa » Pt maja 25, 2007 11:25 am

Marek Ziemba napisał(a):O ile pierwsze zdjęcie obrazuje faktycznie nasze okolice, to co do drugiego mam wątpliwości. Jeśli się mylę, proszę wskazać kiedy zdjęcie drugie zostało wykonane i przez kogo. Jest to zdjęcie lotnicze, wykonane z niezbyt dużej wysokości. Pewne szczegóły tej fotografii zdradzają, iż nie jest to okolica Soch. Zastanawia mnie też fakt, dlaczego media o tym nie pisały? O trzecim zdjęciu nie będę pisał, gdyż odbieram je jako żart.

P.S Otrzymałem dziś dwa maile, w których osoby piszące zwróciły uwagę, iż faktycznie na tych "moich" zdjęciach coś jest. Jedna osoba zadeklarowała współpracę w terenie. Miłe to. Dziękuję.


Oczywiście wszystkie zamieszczone fotografie są żartem. Jest to reakcja na temat klimatem zbliżony do Strefy 11.
:D
z_rozwadowa
 
Posty: 18
Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 10:55 am
Lokalizacja: Stalowa Wola


Powrót do Refleksje o Rozwadowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron